CMF551K0100BEEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF551K0100BEEB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF551K0100BEEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 1.01K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Fitxak: CMF551K0100BEEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CMF551K0100BEEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF551K0100BEEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 1.01K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 251041 pcs Datuen fitxa CMF551K0100BEEB.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 1.01 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Deskribapen zehatza 1.01 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CMF551K0100BERE70
CMF551K0100BERE70
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 1.01K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Stockean: 319900 pcs
Deskarga: CMF551K0100BERE70.pdf
RFQ
CMF551K0100BEEB70
CMF551K0100BEEB70
fabrikatzaileak: Dale / Vishay