CMF5515K400FKBF70
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5515K400FKBF70 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF5515K400FKBF70
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 15.4K OHM 1/2W 1% AXIAL
Fitxak: CMF5515K400FKBF70.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CMF5515K400FKBF70ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF5515K400FKBF70 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 15.4K OHM 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 69704 pcs Datuen fitxa CMF5515K400FKBF70.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 15.4 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Deskribapen zehatza 15.4 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film