CMF5514K600BEEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5514K600BEEK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF5514K600BEEK
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 14.6K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Fitxak: CMF5514K600BEEK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CMF5514K600BEEKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF5514K600BEEK fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 14.6K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 72654 pcs Datuen fitxa CMF5514K600BEEK.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 14.6 kOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Deskribapen zehatza 14.6 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film