CMF5512M400GKBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5512M400GKBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF5512M400GKBF
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 12.4M OHM 1/2W 2% AXIAL
Fitxak: CMF5512M400GKBF.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CMF5512M400GKBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF5512M400GKBF fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 12.4M OHM 1/2W 2% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 304903 pcs Datuen fitxa CMF5512M400GKBF.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 12.4 MOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 12.4 MOhms ±2% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film