CMF55100R00FKEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55100R00FKEK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF55100R00FKEK
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 100 OHM 1/2W 1% AXIAL
Fitxak: CMF55100R00FKEK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CMF55100R00FKEKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF55100R00FKEK fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 100 OHM 1/2W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52321 pcs Datuen fitxa CMF55100R00FKEK.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 541-4303
CMF100HJ
CMF100HJ-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CMF55100R00FKBF70
CMF55100R00FKBF70
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 100 OHM 1/2W 1% AXIAL
Stockean: 81185 pcs
Deskarga: CMF55100R00FKBF70.pdf
RFQ
CMF55100R00FKBF39
CMF55100R00FKBF39
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
Stockean: 142183 pcs
Deskarga: CMF55100R00FKBF39.pdf
RFQ
CMF55100R00FKEK70
CMF55100R00FKEK70
Deskarga: CMF55100R00FKEK70.pdf
CMF55100R00FKEK39
CMF55100R00FKEK39