CMF55100R00BEEA
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55100R00BEEA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF55100R00BEEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 100 OHM 1/2W .1% AXIAL
Fitxak: CMF55100R00BEEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
CMF55100R00BEEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF55100R00BEEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 100 OHM 1/2W .1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 359544 pcs Datuen fitxa CMF55100R00BEEA.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CMF Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CMF55100R00BEEB70
CMF55100R00BEEB70
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 100 OHM 1/2W .1% AXIAL
Stockean: 226992 pcs
Deskarga: CMF55100R00BEEB70.pdf
RFQ
CMF55100R00BEEA70
CMF55100R00BEEA70
fabrikatzaileak: Dale / Vishay