CMF5093R600DEEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5093R600DEEB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF5093R600DEEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 93.6 OHM 1/4W 0.5% AXIAL
Fitxak: CMF5093R600DEEB.pdf
  • Mezua
CMF5093R600DEEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF5093R600DEEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 93.6 OHM 1/4W 0.5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 210355 pcs Datuen fitxa CMF5093R600DEEB.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Series CMF Erresistentzia 93.6 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 93.6 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film