CMF50331R00FKR6
Dale / VishayDale / Vishay
CMF50331R00FKR6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF50331R00FKR6
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 331 OHM 1/4W 1% AXIAL
Fitxak: CMF50331R00FKR6.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CMF50331R00FKR6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF50331R00FKR6 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 331 OHM 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 535807 pcs Datuen fitxa CMF50331R00FKR6.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Series CMF Erresistentzia 331 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Deskribapen zehatza 331 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film