CMF5031K200CEKA
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5031K200CEKA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF5031K200CEKA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 31.2K OHM 1/4W .25% AXIAL
Fitxak: CMF5031K200CEKA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CMF5031K200CEKAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF5031K200CEKA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 31.2K OHM 1/4W .25% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 175562 pcs Datuen fitxa CMF5031K200CEKA.pdf
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Series CMF Erresistentzia 31.2 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 31.2 kOhms ±0.25% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film