CMF50280R00BEEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF50280R00BEEB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF50280R00BEEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 280 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
Fitxak: CMF50280R00BEEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CMF50280R00BEEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF50280R00BEEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 280 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 129958 pcs Datuen fitxa CMF50280R00BEEB.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Series CMF Erresistentzia 280 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak CMF280QBTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 280 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film