CMF5019K600FKRE
Dale / VishayDale / Vishay
CMF5019K600FKRE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF5019K600FKRE
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 19.6K OHM 1/4W 1% AXIAL
Fitxak: CMF5019K600FKRE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
CMF5019K600FKREren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF5019K600FKRE fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 19.6K OHM 1/4W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 500951 pcs Datuen fitxa CMF5019K600FKRE.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Series CMF Erresistentzia 19.6 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 19.6 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film