CMF50109K00BERE
Dale / VishayDale / Vishay
CMF50109K00BERE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF50109K00BERE
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 109K OHM 1/4W .1% AXIAL
Fitxak: CMF50109K00BERE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
CMF50109K00BEREren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF50109K00BERE fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 109K OHM 1/4W .1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 140595 pcs Datuen fitxa CMF50109K00BERE.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Series CMF Erresistentzia 109 kOhms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 109 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film