CMF50100R00BEEK
Dale / VishayDale / Vishay
CMF50100R00BEEK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF50100R00BEEK
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 100 OHM 1/4W .1% AXIAL
Fitxak: CMF50100R00BEEK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CMF50100R00BEEKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF50100R00BEEK fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 100 OHM 1/4W .1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64911 pcs Datuen fitxa CMF50100R00BEEK.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Series CMF Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film