CMF205R6000JLEA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMF205R6000JLEA
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 5.6 OHM 1W 5% AXIAL
Fitxak: CMF205R6000JLEA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CMF205R6000JLEAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMF205R6000JLEA fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 5.6 OHM 1W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 139371 pcs Datuen fitxa CMF205R6000JLEA.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Series CMF Erresistentzia 5.6 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 5.6 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Konposizio Metal Film