CA5100R5000KB14
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA5100R5000KB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.5 OHM 5W 10% AXIAL
Fitxak: CA5100R5000KB14.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CA5100R5000KB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA5100R5000KB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.5 OHM 5W 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9564 pcs Datuen fitxa CA5100R5000KB14.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±600ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.170" Dia x 1.125" L (4.32mm x 28.58mm)
Series CA Erresistentzia 500 mOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 500 mOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Wirewound Konposizio Wirewound