CA51006R800JS70
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA51006R800JS70
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 6.8 OHM 5W 5% AXIAL
Fitxak: CA51006R800JS70.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CA51006R800JS70ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA51006R800JS70 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 6.8 OHM 5W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 248783 pcs Datuen fitxa CA51006R800JS70.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.170" Dia x 1.125" L (4.32mm x 28.58mm)
Series CA Erresistentzia 6.8 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6.8 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Wirewound Konposizio Wirewound