CA4087R2500JS73
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA4087R2500JS73
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.25 OHM 3.47W 5% AXIAL
Fitxak: CA4087R2500JS73.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CA4087R2500JS73ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA4087R2500JS73 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.25 OHM 3.47W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 124576 pcs Datuen fitxa CA4087R2500JS73.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±600ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.140" Dia x 0.894" L (3.56mm x 22.71mm)
Series CA Erresistentzia 250 mOhms
Energia (Watts) 3.47W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 250 mOhms ±5% 3.47W Through Hole Resistor Axial Wirewound Konposizio Wirewound