CA40508R000JS70
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA40508R000JS70
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 8 OHM 2W 5% AXIAL
Fitxak: CA40508R000JS70.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CA40508R000JS70ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA40508R000JS70 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 8 OHM 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 265730 pcs Datuen fitxa CA40508R000JS70.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.140" Dia x 0.550" L (3.56mm x 13.97mm)
Series CA Erresistentzia 8 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 8 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound Konposizio Wirewound