CA0002R3900JS73W02
Dale / VishayDale / Vishay
CA0002R3900JS73W02 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA0002R3900JS73W02
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.39 OHM 2W 5% AXIAL
Fitxak: CA0002R3900JS73W02.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CA0002R3900JS73W02ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA0002R3900JS73W02 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.39 OHM 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 212331 pcs Datuen fitxa CA0002R3900JS73W02.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±600ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.170" Dia x 0.630" L (4.32mm x 16.00mm)
Series CA Erresistentzia 390 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 390 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound Konposizio Wirewound