CA00024R700JS70
Dale / VishayDale / Vishay
CA00024R700JS70 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA00024R700JS70
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 4.7 OHM 2W 5% AXIAL
Fitxak: CA00024R700JS70.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CA00024R700JS70ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA00024R700JS70 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 4.7 OHM 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 305049 pcs Datuen fitxa CA00024R700JS70.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.170" Dia x 0.630" L (4.32mm x 16.00mm)
Series CA Erresistentzia 4.7 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4.7 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound Konposizio Wirewound