CA0002467R0KB12
Dale / VishayDale / Vishay
CA0002467R0KB12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA0002467R0KB12
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 467 OHM 2W 10% AXIAL
Fitxak: CA0002467R0KB12.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CA0002467R0KB12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA0002467R0KB12 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 467 OHM 2W 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 69420 pcs Datuen fitxa CA0002467R0KB12.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.170" Dia x 0.630" L (4.32mm x 16.00mm)
Series CA Erresistentzia 467 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 467 Ohms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound Konposizio Wirewound