CA000239R00JS73
Dale / VishayDale / Vishay
CA000239R00JS73 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA000239R00JS73
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 39 OHM 2W 5% AXIAL
Fitxak: CA000239R00JS73.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
CA000239R00JS73ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA000239R00JS73 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 39 OHM 2W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 201863 pcs Datuen fitxa CA000239R00JS73.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.170" Dia x 0.630" L (4.32mm x 16.00mm)
Series CA Erresistentzia 39 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 39 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound Konposizio Wirewound