CA0001200R0JS70
Dale / VishayDale / Vishay
CA0001200R0JS70 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA0001200R0JS70
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 200 OHM 1W 5% AXIAL
Fitxak: CA0001200R0JS70.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CA0001200R0JS70ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA0001200R0JS70 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 200 OHM 1W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 331331 pcs Datuen fitxa CA0001200R0JS70.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.170" Dia x 0.460" L (4.32mm x 11.68mm)
Series CA Erresistentzia 200 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak CA0001 0R0JS70
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 200 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Wirewound