ALSR05R5000FE12
Dale / VishayDale / Vishay
ALSR05R5000FE12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALSR05R5000FE12
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.5 OHM 5W 1% AXIAL
Fitxak: ALSR05R5000FE12.pdf
  • Mezua
ALSR05R5000FE12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALSR05R5000FE12 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.5 OHM 5W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49640 pcs Datuen fitxa ALSR05R5000FE12.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±90ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Series ALSR Erresistentzia 500 mOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak ALSR-5-.50-1%
ALSR5F-.50
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 500 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound