ALSR032R000FE12
Dale / VishayDale / Vishay
ALSR032R000FE12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALSR032R000FE12
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2 OHM 3W 1% AXIAL
Fitxak: ALSR032R000FE12.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
ALSR032R000FE12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALSR032R000FE12 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2 OHM 3W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57976 pcs Datuen fitxa ALSR032R000FE12.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.500" L (4.57mm x 12.70mm)
Series ALSR Erresistentzia 2 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak ALSR-3-2.0-1%
ALSR3F-2.0
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound