ALSR01100R0FE12
Dale / VishayDale / Vishay
ALSR01100R0FE12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALSR01100R0FE12
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 100 OHM 1W 1% AXIAL
Fitxak: ALSR01100R0FE12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
ALSR01100R0FE12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALSR01100R0FE12 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 100 OHM 1W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 55138 pcs Datuen fitxa ALSR01100R0FE12.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±30ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.110" Dia x 0.406" L (2.79mm x 10.31mm)
Series ALSR Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak ALSR-1-100-1%
ALSR1F-100
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound