01T1001JF
Dale / VishayDale / Vishay
01T1001JF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 01T1001JF
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena THERMISTOR NTC 1KOHM BEAD
Fitxak: 01T1001JF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
01T1001JFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 01T1001JF fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena THERMISTOR NTC 1KOHM BEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 88316 pcs Datuen fitxa 01T1001JF.pdf
Series T Ohm-en erresistentzia @ 25 ° C 1k
Erresistentzia Tolerantzia ±5% Packaging Bulk
Pakete / kasua Bead Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C
Muntaketa mota Free Hanging Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Lead Wire 3.00" (76.20mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant