01M5001JF
Dale / VishayDale / Vishay
01M5001JF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 01M5001JF
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena THERMISTOR NTC 5KOHM BEAD
Fitxak: 01M5001JF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
01M5001JFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 01M5001JF fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena THERMISTOR NTC 5KOHM BEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105218 pcs Datuen fitxa 01M5001JF.pdf
Series M Ohm-en erresistentzia @ 25 ° C 5k
Erresistentzia Tolerantzia ±5% Packaging Bulk
Pakete / kasua Bead Beste izenak 01M5001JF-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Free Hanging
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Lead Wire 1.42" (36.00mm)