01C5001JF
Dale / VishayDale / Vishay
01C5001JF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 01C5001JF
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena THERMISTOR NTC 5KOHM BEAD
Fitxak: 01C5001JF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
01C5001JFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 01C5001JF fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena THERMISTOR NTC 5KOHM BEAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 126403 pcs Datuen fitxa 01C5001JF.pdf
Series C Ohm-en erresistentzia @ 25 ° C 5k
Erresistentzia Tolerantzia ±5% Packaging Bulk
Pakete / kasua Bead Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C
Muntaketa mota Free Hanging Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Lead Wire 1.42" (36.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant