P39-24S-04
DaburnDaburn
Daburn
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P39-24S-04
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Fitxak: P39-24S-04.pdf
Stock egoera 558 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 558 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
P39-24S-04ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P39-24S-04 fabrikatzailea Daburn
deskribapena AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 558 pcs Datuen fitxa P39-24S-04.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - Input 105 ~ 125 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 4.00" L x 2.70" W x 2.00" H (101.6mm x 68.6mm x 50.8mm) Series P3
Pakete / kasua 7-DIP Module Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa 0.1% Lineako araudia 0.1%
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1A 105 ~ 125 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 1A