P38-24S-04
DaburnDaburn
Daburn
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P38-24S-04
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Fitxak: P38-24S-04.pdf
Stock egoera 532 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 532 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
P38-24S-04ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P38-24S-04 fabrikatzailea Daburn
deskribapena AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 532 pcs Datuen fitxa P38-24S-04.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - Input 105 ~ 125 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 4.00" L x 2.70" W x 2.00" H (101.6mm x 68.6mm x 50.8mm) Series P3
Pakete / kasua 7-DIP Module Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa 0.1% Lineako araudia 0.1%
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 800mA 105 ~ 125 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 800mA
Homologazioak CE, cURus, UL eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
P38-24S-FST
P38-24S-FST
fabrikatzaileak: Daburn
deskribapena: AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Stockean: 470 pcs
Deskarga: P38-24S-FST.pdf
RFQ
P38-24SQ
P38-24SQ
fabrikatzaileak: Daburn
Stockean: 599 pcs
Deskarga: P38-24SQ.pdf
RFQ
P38-1XA
P38-1XA
deskribapena: AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT
Stockean: 686 pcs
Deskarga: P38-1XA.pdf
P38-1X
P38-1X
Stockean: 782 pcs
Deskarga: P38-1X.pdf
P38-24SQX
P38-24SQX
Stockean: 455 pcs
Deskarga: P38-24SQX.pdf
P38-24ST
P38-24ST
Stockean: 524 pcs
Deskarga: P38-24ST.pdf
P38-24S
P38-24S
Stockean: 695 pcs
Deskarga: P38-24S.pdf
P38-24SAX
P38-24SAX
Stockean: 527 pcs
Deskarga: P38-24SAX.pdf
P38-1XE
P38-1XE
Stockean: 640 pcs
Deskarga: P38-1XE.pdf
P38-1W
P38-1W
Stockean: 751 pcs
Deskarga: P38-1W.pdf
P38-24S/22
P38-24S/22
Stockean: 544 pcs
Deskarga: P38-24S/22.pdf
P38-1T
P38-1T