P38-15SQX
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P38-15SQX
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT
Fitxak: P38-15SQX.pdf
Stock egoera 611 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 611 pcs
  • Mezua
P38-15SQXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P38-15SQX fabrikatzailea Daburn
deskribapena AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 611 pcs Datuen fitxa P38-15SQX.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - Input 100 ~ 125 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm) Series P3
Pakete / kasua 7-DIP Module, 5 Leads Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa 0.1% Lineako araudia 0.02%
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 800mA 100 ~ 125 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 800mA
Homologazioak CE, cURus, UL eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
P38-15ST
P38-15ST
fabrikatzaileak: Daburn
deskribapena: AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT
Stockean: 605 pcs
Deskarga: P38-15ST.pdf
RFQ
P38-15SQ
P38-15SQ
fabrikatzaileak: Daburn