P38-12S-04
DaburnDaburn
Daburn
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P38-12S-04
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT
Fitxak: P38-12S-04.pdf
Stock egoera 633 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 633 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
P38-12S-04ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P38-12S-04 fabrikatzailea Daburn
deskribapena AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 633 pcs Datuen fitxa P38-12S-04.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - Input 105 ~ 125 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm) Series P3
Pakete / kasua 7-DIP Module, 5 Leads Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa 0.1% Lineako araudia 0.1%
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 1A 105 ~ 125 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 1A
Homologazioak CE, cURus, UL eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
P38-12Q
P38-12Q
fabrikatzaileak: Daburn
deskribapena: AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT