P38-10S-04
DaburnDaburn
Daburn
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P38-10S-04
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
Fitxak: P38-10S-04.pdf
Stock egoera 647 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 647 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
P38-10S-04ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P38-10S-04 fabrikatzailea Daburn
deskribapena AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 647 pcs Datuen fitxa P38-10S-04.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 10V
Tentsioa - Input 105 ~ 125 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm) Series P3
Pakete / kasua 7-DIP Module, 5 Leads Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa 0.05% Lineako araudia 0.02%
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 10V 1A 105 ~ 125 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 1A
Homologazioak CE, cURus, UL eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
P38-10SA/22
P38-10SA/22
fabrikatzaileak: Daburn
deskribapena: AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
Stockean: 635 pcs
Deskarga: P38-10SA/22.pdf
RFQ
P38-10SA-FST
P38-10SA-FST
fabrikatzaileak: Daburn
Stockean: 544 pcs
Deskarga: P38-10SA-FST.pdf
RFQ
P38-1-04
P38-1-04
deskribapena: AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT
Stockean: 665 pcs
Deskarga: P38-1-04.pdf
P38-10SA-04
P38-10SA-04
Stockean: 731 pcs
Deskarga: P38-10SA-04.pdf
Stockean: 732 pcs
Deskarga: P38-1/22.pdf
P38-10S-FST
P38-10S-FST
Stockean: 561 pcs
Deskarga: P38-10S-FST.pdf
P38-1-FST
P38-1-FST
Stockean: 789 pcs
Deskarga: P38-1-FST.pdf
P38-1
P38-1
Stockean: 770 pcs
Deskarga: P38-1.pdf
P38-10S
P38-10S
Stockean: 646 pcs
Deskarga: P38-10S.pdf
P38-10SA
P38-10SA
Stockean: 634 pcs
Deskarga: P38-10SA.pdf