P38/1.56QX
DaburnDaburn
Daburn
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P38/1.56QX
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT
Fitxak: P38/1.56QX.pdf
Stock egoera 603 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 603 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
P38/1.56QXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P38/1.56QX fabrikatzailea Daburn
deskribapena AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 603 pcs Datuen fitxa P38/1.56QX.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - Input 100 ~ 125 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Series P3
Pakete / kasua 7-DIP Module, 5 Leads Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa 0.05% Lineako araudia 0.02%
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 1A 100 ~ 125 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 1A