P37-24S/22
DaburnDaburn
Daburn
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P37-24S/22
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Fitxak: P37-24S/22.pdf
Stock egoera 615 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 615 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
P37-24S/22ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P37-24S/22 fabrikatzailea Daburn
deskribapena AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 615 pcs Datuen fitxa P37-24S/22.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - Input 105 ~ 125 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm) Series P3
Pakete / kasua 5-DIP Module Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa 0.1% Lineako araudia 0.1%
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 500mA 105 ~ 125 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 500mA
Homologazioak CE, cURus, UL eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
P37-1XE
P37-1XE
fabrikatzaileak: Daburn
deskribapena: AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT
Stockean: 847 pcs
Deskarga: P37-1XE.pdf
RFQ
P37-1XA
P37-1XA
fabrikatzaileak: Daburn
Stockean: 753 pcs
Deskarga: P37-1XA.pdf
RFQ
P37-24S-FST
P37-24S-FST
deskribapena: AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Stockean: 630 pcs
Deskarga: P37-24S-FST.pdf
P37-1X
P37-1X