P37-12SXA
DaburnDaburn
Daburn
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P37-12SXA
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT
Fitxak: P37-12SXA.pdf
Stock egoera 528 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 528 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
P37-12SXAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P37-12SXA fabrikatzailea Daburn
deskribapena AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 528 pcs Datuen fitxa P37-12SXA.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - Input 105 ~ 230 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Series P3
Pakete / kasua 7-DIP Module, 5 Leads Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa 0.1% Lineako araudia 0.02%
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 500mA 105 ~ 230 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 500mA
Homologazioak CE, cURus, UL eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
P37-12ST
P37-12ST
fabrikatzaileak: Daburn
deskribapena: AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT
Stockean: 607 pcs
Deskarga: P37-12ST.pdf
RFQ
P37-12X
P37-12X
fabrikatzaileak: Daburn
deskribapena: AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
Stockean: 463 pcs
Deskarga: P37-12X.pdf
RFQ
P37-12SW
P37-12SW
Stockean: 648 pcs
Deskarga: P37-12SW.pdf
P37-12W
P37-12W
Stockean: 512 pcs
Deskarga: P37-12W.pdf
P37-12SQX
P37-12SQX
Stockean: 675 pcs
Deskarga: P37-12SQX.pdf
P37-12SX
P37-12SX
Stockean: 573 pcs
Deskarga: P37-12SX.pdf
P37-12XE
P37-12XE
Stockean: 545 pcs
Deskarga: P37-12XE.pdf
P37-12SXE
P37-12SXE
Stockean: 534 pcs
Deskarga: P37-12SXE.pdf
P37-12T
P37-12T