P35-250SXA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P35-250SXA
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Fitxak: P35-250SXA.pdf
Stock egoera 394 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 394 pcs
  • Mezua
P35-250SXAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P35-250SXA fabrikatzailea Daburn
deskribapena AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 394 pcs Datuen fitxa P35-250SXA.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 250V
Tentsioa - Input 105 ~ 230 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm) Series P3
Pakete / kasua 7-DIP Module, 5 Leads Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa 0.2% Lineako araudia 0.1%
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 250V 60mA 105 ~ 230 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 60mA
Homologazioak CE, cURus, UL eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
P35-5-04
P35-5-04
fabrikatzaileak: Daburn
deskribapena: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT