P35-24S/22
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P35-24S/22
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Fitxak: P35-24S/22.pdf
Stock egoera 589 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 589 pcs
  • Mezua
P35-24S/22ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P35-24S/22 fabrikatzailea Daburn
deskribapena AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 589 pcs Datuen fitxa P35-24S/22.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - Input 105 ~ 125 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 3.50" L x 2.50" W x 1.62" H (88.9mm x 63.5mm x 41.1mm) Series P3
Pakete / kasua 5-DIP Module Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa 0.1% Lineako araudia 0.1%
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 300mA 105 ~ 125 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 300mA