P35-200SQX
DaburnDaburn
Daburn
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P35-200SQX
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Fitxak: P35-200SQX.pdf
Stock egoera 395 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 395 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
P35-200SQXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P35-200SQX fabrikatzailea Daburn
deskribapena AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 395 pcs Datuen fitxa P35-200SQX.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 200V
Tentsioa - Input 100 ~ 125 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm) Series P3
Pakete / kasua 7-DIP Module, 5 Leads Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa 0.2% Lineako araudia 0.1%
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 200V 75mA 100 ~ 125 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 75mA
Homologazioak CE, cURus, UL eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
P35-200S-FST
P35-200S-FST
fabrikatzaileak: Daburn
deskribapena: AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Stockean: 506 pcs
Deskarga: P35-200S-FST.pdf
RFQ
P35-200ST
P35-200ST
fabrikatzaileak: Daburn
Stockean: 446 pcs
Deskarga: P35-200ST.pdf
RFQ
P35-24S
P35-24S
deskribapena: AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT