P35-180SXA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P35-180SXA
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT
Fitxak: P35-180SXA.pdf
Stock egoera 528 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 528 pcs
  • Mezua
P35-180SXAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P35-180SXA fabrikatzailea Daburn
deskribapena AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 528 pcs Datuen fitxa P35-180SXA.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 180V
Tentsioa - Input 105 ~ 230 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm) Series P3
Pakete / kasua 7-DIP Module, 5 Leads Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa 0.2% Lineako araudia 0.1%
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 180V 80mA 105 ~ 230 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 80mA
Homologazioak CE, cURus, UL eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
P35-180SXE
P35-180SXE
fabrikatzaileak: Daburn
deskribapena: AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT
Stockean: 480 pcs
Deskarga: P35-180SXE.pdf
RFQ
P35-180SQX
P35-180SQX
fabrikatzaileak: Daburn
Stockean: 521 pcs
Deskarga: P35-180SQX.pdf
RFQ
P35-1W
P35-1W
deskribapena: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
Stockean: 467 pcs
Deskarga: P35-1W.pdf
P35-180SX
P35-180SX
Stockean: 559 pcs
Deskarga: P35-180SX.pdf
P35-1Q
P35-1Q
Stockean: 436 pcs
Deskarga: P35-1Q.pdf
P35-1T
P35-1T
Stockean: 432 pcs
Deskarga: P35-1T.pdf
P35-180SW
P35-180SW
Stockean: 435 pcs
Deskarga: P35-180SW.pdf
P35-180ST
P35-180ST
Stockean: 506 pcs
Deskarga: P35-180ST.pdf
P35-1AX
P35-1AX
Stockean: 433 pcs
Deskarga: P35-1AX.pdf
P35-180SQ
P35-180SQ
Stockean: 533 pcs
Deskarga: P35-180SQ.pdf
P35-1QX
P35-1QX