P35-150S/22
DaburnDaburn
Daburn
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P35-150S/22
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT
Fitxak: P35-150S/22.pdf
Stock egoera 576 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 576 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
P35-150S/22ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P35-150S/22 fabrikatzailea Daburn
deskribapena AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 576 pcs Datuen fitxa P35-150S/22.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 150V
Tentsioa - Input 105 ~ 125 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm) Series P3
Pakete / kasua 5-DIP Module Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa 0.2% Lineako araudia 0.2%
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 150V 100mA 105 ~ 125 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 100mA