P35-100SXA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P35-100SXA
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT
Fitxak: P35-100SXA.pdf
Stock egoera 421 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 421 pcs
  • Mezua
P35-100SXAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P35-100SXA fabrikatzailea Daburn
deskribapena AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 421 pcs Datuen fitxa P35-100SXA.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 100V
Tentsioa - Input 105 ~ 230 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 3.50" L x 2.50" W x 2.01" H (88.9mm x 63.5mm x 51.0mm) Series P3
Pakete / kasua 7-DIP Module, 5 Leads Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa 0.2% Lineako araudia 0.1%
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 100V 150mA 105 ~ 230 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 150mA