P34-200S-04
DaburnDaburn
Daburn
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P34-200S-04
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Fitxak: P34-200S-04.pdf
Stock egoera 562 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 562 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
P34-200S-04ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P34-200S-04 fabrikatzailea Daburn
deskribapena AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 562 pcs Datuen fitxa P34-200S-04.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 200V
Tentsioa - Input 105 ~ 125 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Series P3
Pakete / kasua 7-DIP Module, 5 Leads Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa 0.2% Lineako araudia 0.05%
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 200V 50mA 105 ~ 125 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 50mA
Homologazioak CE, cURus, UL eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
P34-200ST
P34-200ST
fabrikatzaileak: Daburn
deskribapena: AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Stockean: 505 pcs
Deskarga: P34-200ST.pdf
RFQ
P34-1T
P34-1T
fabrikatzaileak: Daburn
deskribapena: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
Stockean: 591 pcs
Deskarga: P34-1T.pdf
RFQ
P34-200SQ
P34-200SQ
Stockean: 438 pcs
Deskarga: P34-200SQ.pdf
P34-200SQX
P34-200SQX
Stockean: 496 pcs
Deskarga: P34-200SQX.pdf
P34-200S
P34-200S
Stockean: 553 pcs
Deskarga: P34-200S.pdf
P34-200S/22
P34-200S/22
Stockean: 578 pcs
Deskarga: P34-200S/22.pdf
P34-1XE
P34-1XE
Stockean: 505 pcs
Deskarga: P34-1XE.pdf
P34-200SAX
P34-200SAX
Stockean: 497 pcs
Deskarga: P34-200SAX.pdf
P34-1XA
P34-1XA
Stockean: 549 pcs
Deskarga: P34-1XA.pdf
P34-200S-FST
P34-200S-FST
Stockean: 438 pcs
Deskarga: P34-200S-FST.pdf
P34-1X
P34-1X
Stockean: 472 pcs
Deskarga: P34-1X.pdf
P34-1W
P34-1W