P34-180SXA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P34-180SXA
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT
Fitxak: P34-180SXA.pdf
Stock egoera 477 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 477 pcs
  • Mezua
P34-180SXAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P34-180SXA fabrikatzailea Daburn
deskribapena AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 477 pcs Datuen fitxa P34-180SXA.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 180V
Tentsioa - Input 105 ~ 230 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Series P3
Pakete / kasua 7-DIP Module, 5 Leads Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa 0.2% Lineako araudia 0.05%
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 180V 55mA 105 ~ 230 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 55mA
Homologazioak CE, cURus, UL eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
P34-1QX
P34-1QX
fabrikatzaileak: Daburn
deskribapena: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
Stockean: 452 pcs
Deskarga: P34-1QX.pdf
RFQ
P34-1AX
P34-1AX
fabrikatzaileak: Daburn
Stockean: 449 pcs
Deskarga: P34-1AX.pdf
RFQ
P34-1Q
P34-1Q
Stockean: 530 pcs
Deskarga: P34-1Q.pdf
P34-180SX
P34-180SX
deskribapena: AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT