P34-15SXE
DaburnDaburn
Daburn
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P34-15SXE
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT
Fitxak: P34-15SXE.pdf
Stock egoera 611 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 611 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
P34-15SXEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P34-15SXE fabrikatzailea Daburn
deskribapena AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 611 pcs Datuen fitxa P34-15SXE.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - Input 105 ~ 240 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Series P3
Pakete / kasua 7-DIP Module, 5 Leads Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa 0.1% Lineako araudia 0.1%
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 200mA 105 ~ 240 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 200mA