P33-50SXA
DaburnDaburn
Daburn
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P33-50SXA
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT
Fitxak: P33-50SXA.pdf
Stock egoera 686 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 686 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
P33-50SXAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P33-50SXA fabrikatzailea Daburn
deskribapena AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 686 pcs Datuen fitxa P33-50SXA.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 50V
Tentsioa - Input 105 ~ 230 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Series P3
Pakete / kasua 7-DIP Module, 5 Leads Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa 0.2% Lineako araudia 0.05%
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 50V 100mA 105 ~ 230 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 100mA
Homologazioak CE, cURus, UL eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
P33-50SQX
P33-50SQX
fabrikatzaileak: Daburn
deskribapena: AC-DC POWER MODULE 50VDC OUTPUT
Stockean: 567 pcs
Deskarga: P33-50SQX.pdf
RFQ
P33-5W
P33-5W
fabrikatzaileak: Daburn
deskribapena: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
Stockean: 687 pcs
Deskarga: P33-5W.pdf
RFQ
P33-50ST
P33-50ST
Stockean: 565 pcs
Deskarga: P33-50ST.pdf
P33-5AX
P33-5AX
Stockean: 717 pcs
Deskarga: P33-5AX.pdf
P33-5QX
P33-5QX
Stockean: 585 pcs
Deskarga: P33-5QX.pdf
P33-5T
P33-5T