P33-15SMQX
DaburnDaburn
Daburn
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P33-15SMQX
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT
Fitxak: P33-15SMQX.pdf
Stock egoera 661 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 661 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
P33-15SMQXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P33-15SMQX fabrikatzailea Daburn
deskribapena AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 661 pcs Datuen fitxa P33-15SMQX.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - Input 100 ~ 125 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 2.25" L x 1.75" W x 1.00" H (57.2mm x 44.5mm x 25.4mm) Series P3
Pakete / kasua 5-DIP Module Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa 0.1% Lineako araudia 0.1%
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 80mA 100 ~ 125 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 80mA