P32-250SXE
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P32-250SXE
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Fitxak: P32-250SXE.pdf
Stock egoera 532 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 532 pcs
  • Mezua
P32-250SXEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P32-250SXE fabrikatzailea Daburn
deskribapena AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 532 pcs Datuen fitxa P32-250SXE.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 250V
Tentsioa - Input 105 ~ 240 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Series P3
Pakete / kasua 7-DIP Module, 5 Leads Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa 0.2% Lineako araudia 0.05%
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 250V 10mA 105 ~ 240 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 10mA