P32-250S/22
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P32-250S/22
Fabrikatzaileak / Marka: Daburn
Produktuaren Deskribapena AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Fitxak: P32-250S/22.pdf
Stock egoera 564 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 564 pcs
  • Mezua
P32-250S/22ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P32-250S/22 fabrikatzailea Daburn
deskribapena AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 564 pcs Datuen fitxa P32-250S/22.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 250V
Tentsioa - Input 105 ~ 125 VAC Mota Enclosed
Tamaina / dimentsioa 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Series P3
Pakete / kasua 5-DIP Module Tenperatura operatiboa -25°C ~ 71°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Kargatu erregulazioa 0.2% Lineako araudia 0.05%
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 250V 10mA 105 ~ 125 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 10mA
Homologazioak CE, cURus, UL eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
P32-250S-FST
P32-250S-FST
fabrikatzaileak: Daburn
deskribapena: AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Stockean: 500 pcs
Deskarga: P32-250S-FST.pdf
RFQ
P32-250S
P32-250S
fabrikatzaileak: Daburn